RC1608F1910CS
MFR.Part #
RC1608F1910CS
JLCPCB Part #
C17660768
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS