14910A0BHSX10105KA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
14910A0BHSX10105KA
Description
1 1MΩ 1W ±10% ±150ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS