SIDHP-FD2722D-220M
Extended
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
MFR.Part #
SIDHP-FD2722D-220M
Description
22uH 25A 33A 4.1mΩ ±20% - Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS