HIF3CBW-50PA-2.54DSA(71)
MFR.Part #
HIF3CBW-50PA-2.54DSA(71)
JLCPCB Part #
C17656963
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 200V 25 2x25P 3A 50P Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS