IDP20E65D2XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDP20E65D2XKSA1
JLCPCB Part #
C17651476
Package
TO-220-2
Description
-40℃~+175℃ 2.2V@20A 32ns 40A 40uA@650V 650V TO-220-2 Switching Diodes ROHS