2450AD18A7250001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2450AD18A7250001E
Description
-40℃~+85℃ 2.44GHz、7.25GHz 3W 3dBi、5.5dBi 50Ω 6.5 - Antennas ROHS