LRC0603CK15NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CK15NGV001T
JLCPCB Part #
C17647242
Description
12@100MHz 15nH 2.9GHz 300mA 550mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS