LRC0603CK47NGV001T
MFR.Part #
LRC0603CK47NGV001T
JLCPCB Part #
C17644819
Description
1.2GHz 12@100MHz 1Ω 300mA 47nH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS