PCS105-101M-RC
MFR.Part #
PCS105-101M-RC
JLCPCB Part #
C17641860
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.35A 100uH 253mΩ ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS