RU1608JR100CS
MFR.Part #
RU1608JR100CS
JLCPCB Part #
C17641426
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 250mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS