LRC0201BS3N3GV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0201BS3N3GV001T
JLCPCB Part #
C17635995
Package
0201
Description
3.3nH 300mA 380mΩ 4@100MHz 7.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS