RU2012JR075CS
MFR.Part #
RU2012JR075CS
JLCPCB Part #
C17633375
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS