LDH-45A-500
Extended
Manufacturer
MW(MEAN WELL Enterprises)
MFR.Part #
LDH-45A-500
JLCPCB Part #
C17633055
Package
DIP-7
Description
-40℃~+70℃ 1 12V~86V 500mA 9V~18V Analog、PWM Boost Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS