PCS125-820M-RC
MFR.Part #
PCS125-820M-RC
JLCPCB Part #
C17632507
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.4A 140mΩ 82uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS