BLU0603-8252-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-8252-BT25W
JLCPCB Part #
C17627053
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS