RC0603F4124CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC0603F4124CS
JLCPCB Part #
C17622542
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 4.12MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS