PCHC128H-150M
MFR.Part #
PCHC128H-150M
JLCPCB Part #
C17620578
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 31mΩ 9A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS