LRW0603WJ72NGG001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0603WJ72NGG001E
JLCPCB Part #
C17617061
Package
0603
Description
400mA 490mΩ 72nH ±5% 0603 Power Inductors ROHS