PCSFW530-4R7M
MFR.Part #
PCSFW530-4R7M
JLCPCB Part #
C17614488
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.5A 4.7uH 5A 60mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS