RUT3216FR390CS
MFR.Part #
RUT3216FR390CS
JLCPCB Part #
C17614425
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS