LDH-45A-700
MFR.Part #
LDH-45A-700
JLCPCB Part #
C17612439
Description
-40℃~+70℃ 1 12V~64V 700mA 9V~18V Analog、PWM Boost Short Circuit Protection、Over Voltage Protection DIP-7 Waterproof LED driver power supply ROHS