PCSFW530-3R3M
MFR.Part #
PCSFW530-3R3M
JLCPCB Part #
C17611924
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.3uH 38mΩ 5.5A 6A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS