RM062PJ104CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RM062PJ104CS
Description
100kΩ 2 31.25mW 4 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS