PCS127-101M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS127-101M-RC
JLCPCB Part #
C17603340
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.7A 100uH 220mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS