RUT1005FR750CS
MFR.Part #
RUT1005FR750CS
JLCPCB Part #
C17601650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS