FDSD0420D-2R2M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDSD0420D-2R2M=P3
JLCPCB Part #
C17600355
Package
SMD,4.2x4.2mm
Description
2.2uH 3.6A 47mΩ 5.5A AEC-Q200 ±20% SMD,4.2x4.2mm Power Inductors ROHS