PCXLR402-1R0M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCXLR402-1R0M
JLCPCB Part #
C17594173
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
11.7mΩ 11A 1uH 8A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS