3600BL14M0100001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
3600BL14M0100001T
JLCPCB Part #
C17593009
Package
0603
Description
-40℃~+120℃ 1.2dB 1.5dB 180°@±15° 3.3GHz~3.9GHz 50Ω:100Ω 9.5dB 0603 Balun ROHS