PCS74-150M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS74-150M-RC
JLCPCB Part #
C17592061
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.47A 15uH 81mΩ ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS