PCHC128H-220M
MFR.Part #
PCHC128H-220M
JLCPCB Part #
C17591948
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
22uH 40mΩ 7.57A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS