RUT1005JR180CS
MFR.Part #
RUT1005JR180CS
JLCPCB Part #
C17591625
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS