PCSV65-5R6M-RC
MFR.Part #
PCSV65-5R6M-RC
JLCPCB Part #
C17589033
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 40mΩ 5.5A 5.6uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS