RUT1608FR510CS
MFR.Part #
RUT1608FR510CS
JLCPCB Part #
C17588151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS