RU1608FR100CS
MFR.Part #
RU1608FR100CS
JLCPCB Part #
C17587913
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS