RC0402F5363CS
MFR.Part #
RC0402F5363CS
JLCPCB Part #
C17587606
Description
-55℃~+125℃ 30mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS