LRC0201BS5N6GV001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRC0201BS5N6GV001T
JLCPCB Part #
C17587334
Package
0201
Description
300mA 5.5GHz 5.6nH 5@100MHz 600mΩ 0201 Inductors (SMD) ROHS