PCS6D38-470M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCS6D38-470M-RC
JLCPCB Part #
C17585464
Package
2828
Description
150mΩ 47uH 950mA ±20% 2828 Power Inductors ROHS