LRC0603CK4N7GV001T
MFR.Part #
LRC0603CK4N7GV001T
JLCPCB Part #
C17581063
Description
300mA 300mΩ 4.7nH 5.4GHz 8@100MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS