RC0603J510CS
MFR.Part #
RC0603J510CS
JLCPCB Part #
C17581035
Description
-55℃~+125℃ 50mW 51Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS