PCS104-151M-RC
MFR.Part #
PCS104-151M-RC
JLCPCB Part #
C17579145
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.15A 150uH 506mΩ ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS