RUT1005JR220CS
MFR.Part #
RUT1005JR220CS
JLCPCB Part #
C17575486
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS