RCS1005F5361CS
MFR.Part #
RCS1005F5361CS
JLCPCB Part #
C17567130
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS