MPL-SE5040-1R0
MFR.Part #
MPL-SE5040-1R0
JLCPCB Part #
C17566622
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
10.5A 1uH 7.6A 9.4mΩ SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS