RUT1005JR750CS
MFR.Part #
RUT1005JR750CS
JLCPCB Part #
C17564900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS