LMB1150P10W1YMC
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
LMB1150P10W1YMC
JLCPCB Part #
C17564755
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 2 333mA 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS