0900BL18B0100001E
MFR.Part #
0900BL18B0100001E
JLCPCB Part #
C17558546
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 180°@±10° 1dB 2dB 50Ω:100Ω 800MHz~1GHz 9.5dB 1206 Balun ROHS