0465BL15B0100001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
0465BL15B0100001E
JLCPCB Part #
C17557651
Package
0805
Description
-40℃~+85℃ 1.5dB 180°@±10° 1dB 460MHz~470MHz 50Ω:100Ω 9.5dB 0805 Balun ROHS