LRW0402WC1N8GG001T
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
LRW0402WC1N8GG001T
JLCPCB Part #
C17556414
Package
0402
Description
1.04A 1.8nH 70mΩ 0402 Power Inductors ROHS