RCS1005F6R81CS
MFR.Part #
RCS1005F6R81CS
JLCPCB Part #
C17556315
Description
-55℃~+155℃ 6.81Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS