RC0402F17R8CS
MFR.Part #
RC0402F17R8CS
JLCPCB Part #
C17552828
Description
-55℃~+125℃ 17.8Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS